WhatsApp Chat WordPress 3.1.8 – WeaDown


دانلود واتس اپ چت وردپرس نال شده رایگان افزونه به شما اجازه می دهد تا تجربه WhatsApp خود را مستقیماً در وب سایت خود ادغام کنید.

افزونه دمو WhatsApp Chat وردپرس

ویژگی های افزونه وردپرس چت WhatsApp

 • از حساب های متعدد پشتیبانی کنید
  افزونه NinjaTeam WhatsApp Chat به شما امکان می دهد چندین حساب از اعضای خود را برای نمایش در جعبه WhatsApp اضافه کنید. شما مشتری می توانید یک حامی را انتخاب کنید که می خواهد چت کند، آنها دقیقا می دانند که با چه کسی گفتگو می کنند.
 • به راحتی سفارشی کنید
  افزونه NinjaTeam WhatsApp Chat گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا رنگ ها را برای جعبه WhatsApp متناسب با سبک و سلیقه وب سایت خود انتخاب کنید. علاوه بر این، شما می توانید هر جعبه را برای هر فرد بسته به زمان در دسترس بودن با عکس، برچسب نام و عنوان شغل سفارشی کنید. وقتی آنلاین هستید، دکمه سبز یا رنگ دیگری است که شما تنظیم می کنید، در غیر این صورت، خاکستری است. بنابراین، هنگامی که شما به سرعت پاسخ نمی دهید، مشتریان احساس نمی کنند که نادیده گرفته شده اند. آنها دقیقاً زمان در دسترس شما را می دانند که در وهله اول آن را تعیین کرده اید.
 • پشتیبانی از WPML
  آیا سایت شما چند زبانه است؟ نگران نباش! شما می توانید از هر افزونه ترجمه وردپرس مانند WPML، Polylang برای سفارشی کردن هر زبانی در سایت خود به راحتی و به سرعت استفاده کنید.
 • کد کوتاه گنجانده شده است
  با کد کوتاه از افزونه NinjaTeam WhatsApp Chat، می توانید جعبه WhatsApp را در هر نقطه از سایت خود نمایش دهید. این می تواند یک صفحه، یک پست، برخی از صفحات خاص، پست ها یا کل وب سایت شما باشد.
 • بدون نیاز به کدگذاری
  ما سخت ترین قسمت کدنویسی را گرفتیم. ما زمانی را صرف طراحی و ساخت UI/UX به بهترین شکل ممکن کردیم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که افزونه را در وردپرس آپلود کنید، افزونه را فعال کنید، تمام گزینه های موجود را سفارشی کنید و انجام شد!

دانلود افزونه واتساپ چت وردپرس

توجه داشته باشید: اگر با Nulled مشکل دارید دانلود رایگان افزونه WhatsApp Chat وردپرس، سعی کنید AdBlock را برای سایت غیرفعال کنید یا مرورگر وب دیگری را امتحان کنید. اگر غیرفعال کردن مسدودکننده AD یا تغییر مرورگر وب به شما کمکی نکرد، لطفا با ما تماس بگیرید.

افزونه چت واتس اپ را دانلود کنید